Futbol bo‘yicha Yevropa Chempionlar Ligasining guruh bosqichi 20-oktabr, seshanba kuni start oldi.

Foto: Getty Images

Bir qator uchrashuvlarda boshlang‘ich tarkiblar e’lon qilindi. Ular bilan tanishing.

Barcha o‘yinlar 00:00 da start oladi.

Uchrashuvlarda kiritilgan gollarni ushbu havola orqali kuzatib boring — Havola

YChL

1-tur bahslari

20-oktabr, seshanba

“Barselona” — “Ferensvarosh”

“Barselona” – Neto, Langle, Dest, Serxi Roberto, Pike, Pyanich, de Yong, Fati, Koutinyo, Trinkau, Messi.

“Ferensvarosh” – Dibus, Botka, Kovachevich, Blajich, Chivich, Izael, Xaratin, Zubkov, Shiger, Ngen, Laiduni.

“Chelsi” — “Sevilya”

“Chelsi” – Mendi, Chiluell, Jyeyms, Tiago Silva, Zuma, Maunt, Pulishich, Kante, Jorjinyo, Haverts, Verner.

“Sevilya” – Bunu, Navas, Diyego Karlos, Serxi Gomes, Akunya, Gudel, Rakitich, Okampos, Fernando, Suso, de Yong.

PSJ — “Manchester Yunayted”

PSJ: Navas, Danilo, Florensi, Kimpembe, Kurzava, Geye, Diallo, Errera, Di Mariya, Mbappe, Neymar.

“Manchester Yunayted”: De Xea, Van-Bissaka, Tuanzebe, Lindelyof, Telles, Shou, Maktominey, Fred, Fernandesh, Reshford, Marsyal.

“Latsio” — “Borussiya D”

“Latsio” – Strakosha, Acherbi, Luis Felipe, Gabarron, Marushich, Leyva, Fares, Milinkovich-Savich, Luis Alberto, Korrea, Immobile.

“Borussiya D” – Xits, Menye, Pishchek, Hummels, Gerreyru, Vitsel, Dileyni, Sancho, Bellinghem, Roys, Holand.

“Leypsig” — “Istanbul”

“Leypsig” – Gulachi, Mukiyele, Upamekano, Halstenberg, Anxelinyo, Olmo, Kampl, Forsberg, Nkunku, Orban, Poulsen.

“Istanbul” – Gyunok, Yepuryanu, Bolingoli-Mbombo, Shkrtel, Rafael, Topal, Vishcha, Tyuryuch, Qaxvechi, Kaysara, Krivelli.

“Renn” — “Krasnodar”

“Renn” – Gomis, Dalbert, Da Silva, Traore, Agerd, Kamavinga, Burijo, Terye, Nzonzi, Del Kastiyo, Girassi.

“Krasnodar” – Safonov, Smolnikov, Ramires, Sorokin, Pantaleao, Olsson, Utkin, Chernov, Vilyena, Petrov, Berg.

Yanada ko‘proq futbol va sport yangiliklaridan boxabar bo‘lishni istasangiz, “Daryo”ning Telegram’dagi rasmiy sport kanali — @Daryo_Sport24’ga obuna bo‘ling!