Afisha


Toshkent kino va teatrlari afishasi

Kinoteatrlar

Arslon izidan Alisher Navoiy 11:0013:0015:0017:0019:00
Parus Cinema – Зал №3 11:0013:0016:2018:0021:00
Asragil Alisher Navoiy 11:3013:3015:3017:3019:30
Begunoh Alisher Navoiy 11:0013:0015:0017:0019:00
Parus Cinema – Зал №3 15:0019:40
Hamroh Alisher Navoiy 12:0014:0016:0018:0019:30
Jonim yig’loqi Alisher Navoiy 12:0014:0016:0018:0019:30
Ona qizim Alisher Navoiy 11:3013:3015:3017:3019:30
Qaysarginam 2 Alisher Navoiy 11:0013:0015:0017:0019:00
Qobilyat Alisher Navoiy 11:0013:3016:0018:30
Yuzsiz Alisher Navoiy 12:0014:0016:0018:0019:30
Жмот Komediya Drive Cinema – Зал №4 16:20
Next Cinema – Зал №4 10:1014:00
Vega Cinema – Зал №4 10:4014:2517:30
Очень плохие девчонки Fantastika Next Cinema – Зал №4 17:4019:3021:20
Premier Hall – Малый зал №3 21:45
Vega Cinema – Зал №4 19:4021:35
Развод по-французски Komediya Next Cinema – Зал №4 12:00
Vega Cinema – Зал №4 12:2515:30
СПАРК. Герой Вселенной Multfilm Vega Cinema – Зал №3 10:00
Тачки 3 Multfilm Drive Cinema – Зал №1 10:2014:4019:10
Drive Cinema – Зал №2 13:1017:30
Drive Cinema – Зал №3 11:0015:2019:40
Drive Cinema – Зал №4 20:20
Mega Cinema -Зал №1 13:2018:20
Mega Cinema -Зал №2 10:5015:50
Mega Cinema -Зал №3 17:0019:00
Next Cinema – Зал №1 10:00
Next Cinema – Зал №2 13:2015:00
Next Cinema – Зал №3 10:3015:4020:00
Next Cinema – Зал №4 16:00
Parus Cinema – Зал №1 12:4517:00
Parus Cinema – Зал №2 10:4515:0019:15
Premier Hall – Большой зал №1 12:25
Premier Hall – Малый зал №3 10:0514:3516:2018:0520:00
Salom – Зал №3 (Розовый Зал) 10:1011:5513:4515:3017:15
Vega Cinema – Зал №1 12:5014:4016:3018:1520:15
Vega Cinema – Зал №2 09:55
Трансформеры: Последний рыцарь Fantastika Drive Cinema – Зал №1 12:1021:00
Drive Cinema – Зал №2 10:4015:0019:20
Drive Cinema – Зал №3 12:5017:1021:40
Drive Cinema – Зал №4 11:2013:5022:10
Mega Cinema -Зал №1 10:3015:3020:30
Mega Cinema -Зал №2 13:0018:0021:00
Mega Cinema -Зал №3 11:2014:1021:20
Next Cinema – Зал №1 11:4017:0019:4022:20
Next Cinema – Зал №2 10:4016:4019:2022:00
Next Cinema – Зал №3 13:0017:2021:40
Parus Cinema – Зал №1 10:1514:3018:4521:20
Parus Cinema – Зал №2 12:3016:4521:00
Premier Hall – Большой зал №1 09:5014:1516:5519:3522:20
Premier Hall – Малый зал №2 13:0515:4518:3021:10
Premier Hall – Малый зал №3 11:50
Royal Cinema 11:0013:4516:3019:1522:00
Salom – Зал №1 (Hollywood) 09:5512:3015:0517:4020:1522:50
Salom – Зал №2 VIP 10:3013:0515:5521:0023:40
Salom – Зал №3 (Розовый Зал) 19:0521:45
Vega Cinema – Зал №1 10:10
Vega Cinema – Зал №2 11:4014:1516:5019:2522:15
Vega Cinema – Зал №3 13:2518:3021:05
Чудо-женщина Fantastika Drive Cinema – Зал №2 21:50
Drive Cinema – Зал №4 18:00
Premier Hall – Малый зал №2 10:30
Salom – Зал №2 VIP 18:30
Vega Cinema – Зал №1 22:00
Vega Cinema – Зал №3 16:00

Teatrlar

Yig‘loma qiz O‘zbek milliy akademik drama teatri 18:00


Kino va teatrlar repertuariga muassasalar ma’muriyati tomonidan o‘zgartirish kiritilishi mumkin

Boshiga chiqing